Minecraft Premium İsim Değiştirme

Minecraft Premium İsim Değiştirme

Minecraft Premium hesabınız var ve isim değiştirme işlemi mi yapmak istiyorsunuz? Merak etmeyin, bu konumuzda bu işlemi nasıl yapabileceğinizi en detaylı şekilde anlatacağız. Bir Minecraft Premium almış olabilirsiniz ve bu hesabın ismi sizin hoşunuza gitmemiş olabilir. Bu durumda Minecraft oyunu size bu ismi değiştirme hakkı sağlamaktadır. Birçok oyuncu bu işlemi nasıl yapacağını tam olarak bilmemekte, bu yazımızı okuduktan sonra çok kolay bir şekilde isim değiştirebileceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Minecraft Premium İsim Değiştirme

Minecraft Premium hesabın şifresini değiştirmek birçok insanını sandığına nazaran çok basit bir işlemdir. Biraz karmaşık olduğundan dolayı birçok oyuncu bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyor. Bizde bu blog yazımızla beraber bu yardımı sağlayacak ve herkesin Minecraft Premium hesabının ismini değiştirebilmesini sağlayacağız. Altta ki adımları takip ederek isim değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

  • Mojang sitesine giriş yapın.
  • Ardından Minecraft hesap bilgileriniz ile siteye kullanıcı olarak giriş yapın.
  • Giriş işleminden sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfada mevcut isminizi göreceksiniz. Yanında bulunan “Change” ibaresine tıklayın.
  • Tıklama işlemini yaptıktan sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz, bu sayfada bulunan “new profile name” kısmına yeni isminizi yazın. Alt tarafta bulunan “password” kısmına mevcut şifrenizi yazın ve “Change name” butonuna tıklayın.
  • Tebrik ederiz, Minecraft Premium hesabınızın ismini başarıyla değiştirdiniz.

Not: İsminizi 30 günde bir değiştirebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Minecraft Premium İsim Değiştirme” konusunu detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak eğer Minecraft Premium satın almak isterseniz bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Prehesap olarak herkese iyi oyunlar dileriz!