Satış Sözleşmesi

Bu sayfada bulunan maddeler, prehesap.com ile prehesap.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir. 

 

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
Bir tarafta Prehesap.com (Bundan sonra "Şahıs-ŞİRKETİ" olarak sayılacaktır) ile diğer tarafta -Şahıs-ŞİRKETİ TARAFINDAN İŞLETİLEN prehesap.com (Bundan sonra "İnternet Sitesi" olarak anılacaktır) internet adresinde- ürün alımı yapmak üzere "ALICI KULLANICI" veya ürün satışı yapmak için aracılık yapan "BAYİ" tüm özel ve tüzel kişiler arasında aşağıdaki şartlarla işbu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün "ALICI KULLANICILAR" ve "BAYİLER", "İNTERNET SİTESİNE" SATIN ALINAN ÜRÜNLER BU SÖZLEŞMENIN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİ PEŞİNEN ve GAYRİKABİLİ RÜCU OLARAK ONAYLADIKLARINI KABUL EDERLER. 

2. KULLANIM KOŞULLARI

"ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır. ALICI KULLANICILAR", prehesap.com "İnternet Sitesi" ne müşteri "ŞİRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.

"ALICI KULLANICILAR" ın "İnternet Sitesi" nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "İnternet Sitesi" nde "ŞİRKET" stoklarıyla, "ŞİRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, prehesap.com "İnternet Sitesi" nde görünen fiziki - görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler ŞİRKET stoklarıyla sınırlıdır.

"ALICI KULLANICILAR" prehesap.com "İnternet Sitesi" nin adı başta olmak üzere, bu sitede teşhir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "İnternet Sitesi" nin işleyiş sisteminin bütün haklarının Prehesap.com ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "ŞİRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.

Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "ŞİRKET" derhal yasal takibat başlatır.

"ALICI KULLANICILAR" prehesap.com "İnternet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme şeklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.

"ALICI KULLANICILAR" prehesap.com "İnternet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler. Siparişin "ŞİRKET" tarafından değerlendirilmeye alınma zamanı siparişin verilme zamanı değil, ürün bedelinin tüm vergiler toplamının kredi kartından tahsilâtının yapıldığı andır. 

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca prehesap.com "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır. "ALICI KULLANICILAR" ın siparişleri kendilerine site üzerinden teslim edilir.

3. FİYATLANDIRMA
prehesap.com önceden haber vermeksizin, teşhirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

4. TESLİMAT KOŞULLARI
Haftaiçi 08:30 – 00:30 arası verilen siparişler ödeme.

5. ÜRÜN İADE 
"ALICI KULLANICILAR" ın şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca prehesap.com "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır. 

6. GARANTİ
"ALICI KULLANICILAR" ın prehesap.com üzerinden almış olduğu ürünlerin garantilerini ve değişim haklarını prehesap.com tek taraflı olarak fesh etme hakkına sahiptir/ Garantiler video ile calışmayan ürünler gösterilerek olabilir. 

7. FESİH
"ŞİRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir. prehesap.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan üye veya üye harici tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. 

8.DEĞİŞİM

Ürünlerinizde sonradan oluşan bir sorun var ise değişim yapılmaktadır. Eğer ürün bilgileri yanlış ise en fazla 1 kere olmak şartı ile yeni ürün verilmektedir.

9.MARKA KORUMA

Mevcut markamız hakkında (prehesap.com) sitemiz haricinde yapılıcak tüm yorumlarda, Yorumu yapan müşteri sorumlu'dur.

Hakkında oluşabilecek tüm hukuki süreçleri kabul etmiş sayılır.

10.ÜRÜN BİLGİLENDİRMELERİ

Mevcut ürünlerimiz alternatif olarak üyelikler ile desteklenebilir (Ea play/Geforce now/Xbox Gamepass/Psn Plus), Bu şekilde satışta olan ürünlerimizin garantileri yardım merkezimiz de bulunmaktadır.